Prenájom vozidiel

Prenájom vozidiel Iveco EuroCargo a montážnej plošiny pre prácu vo výškach

Poskytujeme vysokozdvižné plošiny a valník s hydraulickou rukou na prenájom. Môžete si vybrať z dvoch rôznych verzií zdvíhacích plošín podľa typu práce ktorú chcete vykonávať. Na výber sú montážne plošiny Iveco s výškou plošiny 15 m a Renault Master s výškou plošiny 10 m. Obe plošiny je možné prenajať s vyškoleným technikom, ktorý Vám poskytne školenie ohľadom manipulácie s vozidlom. Samozrejmosťou je i ovládanie na diaľku našim technikom. Montážne plošiny sú určené na prácu vo výškach – ideálne na spíľovanie stromov, montáž, rekonštrukciu a údržbu osvetlenia či rozhlasov.

Montážna plošina Renault Master - zdvih 10m

Vysokozdvižná montážna plošina Renault Master

Vysokozdvižnú montážnu plošinu Renault Master prenajímame s technikom vyškoleným na ovládanie vozidla a prácu vo výškach. Poskytne Vám odbornú inštruktáž pri manipulácii s vozidlom a potrebnú pomoc.

Podrobnosti o vozidle
  • Výška zdvihu - 10m

Pre cenovú ponuku nás kontaktujte telefonicky.​

Valník Iveco EuroCargo na prenájom

Valník Iveco EuroCargo je vybavený hydraulickou rukou s nosnosťou až 4000 kg. V rámci prenájmu vozidla Vám poskytneme technika s praxou v preprave nadrozmerného nákladu a materiálov rôzneho druhu.

Podrobnosti o vozidle
  • Užitočná hmotnosť - 13 000 kg
  • Hyddraulická ruka - HIAB 081
  • Nosnosť hydraulickej ruky - 4000 kg

Pre cenovú ponuku nás kontaktujte telefonicky.

Valník Iveco EuroCargo s hydraulickou rukou

Vysokozdvižná montážna plošina Iveco

Vysokozdvižná montážna plošina Iveco je určená na práce vo výškach do 15 m s potrebou robustnejšej konštrukcie zdvíhacej plošiny. 

Manipulácia a inštruktáž pre prácu vo výškach si vyžaduje technika s praxou. V rámci prenájmu Vám preto zabezpečíme prítomnosť odborne vyškoleného pracovníka. Dodá Vám potrebnú asistenciu pri práci s vysokozdvižnou plošinou umiestnenou na vozidle Iveco.

Podrobnosti o vozidle
  • Výška zdvihu - 15m

Pre cenovú ponuku nás kontaktujte telefonicky.​