Elektroinštalačné práce

Elektroinštalačné práce

Montážna plošina Renault Master - zdvih 10m

Elektroinštalácie

Elektroinštalačné práce realizujeme v kompletnom rozsahu. Od vypracovania projektu po realizáciu zakázky, záručný a pozáručný servis.Máme skúsenosti s menšími i väčšími objektami. Realizovali sme elektroinštalácie bytov, domov, nákupných centier, kliník, ambulancií, reštaurácií a iných objektov.

Náš prístup pri zhotovení elektroinštalácie:
  • zabezpečíme projekt
  • vykonáme montáž
  • poskytujeme záručný a pozáručný servis
  • pracujú pre Vás odborníci s elektrotechnickým vzdelaním a platnou vyhláškou
Montáž bleskozvodov

Bleskozvody

Poskytujeme kompletné zhotovenie a montáž bleskozvodu. Pracujeme s bleskozvodmi všetkých tried ochrany - I, II, II a IV. Máme skúsenosti s realizáciou bleskozvodov na domoch i priemyselných objektoch či nemocniciach. Bleskozvody zhotovujú elektrotechnici so zodpovedajúcim vzdelaním a platnou vyhláškou. Zároveň sú vyškolený pre prácu vo výškach.

Zaezpečujeme bleskozvody všetkých tried bezpečnosti:
  • Bleskozvody I triedy
  • Bleskozvody II triedy
  • Bleskozvody III triedy
  • Bleskozvody IV triedy
Protipožiarne systémy

Protipožiarne systémy

Protipožiarne systémy inštalujeme do rodinných domov, firemných objektov, poľnohospodárskych i priemyselných objektov. Zabezpečujeme kompletnú protipožiarnu technológiu

Zabezpečovacie systémy

Nehnuteľnosť či objekt je potrebné riadne zabezpečiť proti vlámaniu či krádeži. Zabezpečujeme inštaláciu overeného bezpečnostného systému JABLOTRON. Každý objekt zabezpečíme profesionálne, tak aby bol spoľahlivo a efektívne chránený.

Naši pracovníci sú riadne vyškolený a disponujú licenciou technickej služby od Ministerstva Vnútra Slovenskej republiky.

Elektroinštalácie a zabezpečovacie systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy sú vhodné na zabezpečenie rodinných domov, firemných objektov, sídlisk, cestných komunikácii či verejných objektov. Kamerové systémy vďaka odborným znalostiam nainštalujeme a spojazdníme kdekoľvek.

Máme skúsenosti s klasickými IP kamerami, kompletnými kamerovými setmi, CCTV kamerami i bezdrôtovou WIFI technológiou. K našim referenciám patria i špecifické kamerové systémy na počítanie prejdených áut, čítanie ŠPZ a návštevníkov.